Jak rychle vytvořit funkční e-shop

Jak rychle vytvořit eshop

Chcete si budovat vlastní značku? Chcete se prodejem svých handmade výrobků živit?

Pokud to myslíte vážně, profesionální logo, název firmy a vlastní e-shop jsou samozřejmostí.

Jak rychle vytvořit eshop

Jak rychle a hlavně za co nejméně peněz vytvořit funkční e-shop 

1. Vyberte si vlastní doménu (internetová adresa vaší webové stránky), zda je doména volná zjistíte jednoduše jejím zadáním na stránce v registru domén nic.cz.

2. Zvolte si svého poskytovatele webhostingu (díky webhostingu si můžete své webové stránky umístit na internet, aniž byste museli mít vlastní server) a objednejte si u svého poskytovatele doménu i webhosting.

3. Vyberte si šablonu webové stránky (šablona je taková kostra vaší stránky, která vymezuje určité pevné vlastnosti stránky), použijete-li šablonu zdarma, počítejte s tím, že nebude možné provádět některé změny detailů dle vašich představ.

4. Použijte redakční systém WordPress (WordPress je webová aplikace pro správu webových stránek, s jejíž pomocí vytváříte či upravujete stránky na svém webu stejným způsobem, jakým píšete například ve Wordu).

5. Nahrajte plugin WooCommerce (plugin je software, který nepracuje samostatně, ale jako doplňkový modul jiné aplikace a rozšiřuje tak její funkčnost) a proveďte nastavení.

6. Propojte své handmade byznys sítě s e-shopem, e-mailovým systémem, reklamními systémy, integrujte měřící kódy.

7. Nejste-li zběhlý v základních znalostech, jak web vytvořit, rozhodně se tomu nevěnujte, ale najděte člověka, který tomu rozumí, tvorba vás přijde na pár tisíc korun a bude vše nastavené správně, jak má být. 

Navíc vás i zaučí, jak máte nadále e-shop ovládat dále sami.

8. Věnujte se přípravě obsahu na váš e-shop – texty, produktové fotografie, články na blog a vše, co tam chcete mít.

9. Nenuťte svého webdevelopera provádět úpravy šablony k tvorbě dalších vychytávek, které se vám honí hlavou. Chcete přece rychle funkční e-shop za co nejméně peněz.

10. Až se vaše firma handmade výrobků dostane do fáze rozšiřování výroby a zaměstnávání lidí, budete si moci dovolit investovat i do e-shopu vytvořeného dle vašich přání.

Výhoda vašeho vlastního e-shopu je, že vás nikdo neomezuje v počtu produktů, které si do e-shopu přidáte.

Jak rychle vytvořit eshop 

Kdyby se cokoliv stalo s vašimi byznys handmade sítěmi (dočasná nedostupnost, blokování, apod.), o svůj obchod nepřijdete. 

Jak vytvářet texty na e-shop k produktům, jakým způsobem sestavit přesně článek, kde brát nápady a o čem psát? 

Co všechno na e-shopu potřebujete mít, aby váš e-shop byl důvěryhodný? 

Informace z praxe získáte v online tréninku…

Obsahová strategie a publikační plány na byznys handmade sítě

Obsahová strategie

Romana Šašková
Učím lidi, jako jste vy prodávat své výrobky na byznys sítích tak, abyste platili co nejmíň a získali co nejvíc. V roce 2014 jsem zjistila, že internetový marketing je pro úspěch na internetu to nejpodstatnější. Investovala jsem stovky tisíc korun a nepočítané množství času, abych se mohla učit od nejlepších lídrů online marketingu. Od roku 2016 je online marketing mou profesí. Vytvářím strategie pro firemní stránky napříč sociálními sítěmi, pro různé obory firem na trhu. Vlastní know – how je získané letitou praxí. Marketingové strategie a návody překládám do „lidštiny“. Budete vědět přesně krok za krokem, co máte dělat. Romana Šašková, zakladatelka projektu pro handmade tvůrce
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů