Originální šité šperky od Karolíny

Představení handmade blog

Autorské šité šperky od Karolíny Němcové vám umožní zazářit.

Chcete-li nosit či darovat jedinečný šperk, ráda bych vám představila šperky, k jejichž výrobě je nutná nekonečná dávka trpělivosti a mravenčí práce.

Vyrobit šitý šperk trvá několik dní a někdy i týdnů, kdy se pomocí jehly sešívají stovky a tisíce drobných korálků. Karolína se svým týmem říká, že vymýšlet a vytvářet jedinečné šperky je baví, naplňuje a uklidňuje.

Spona do vlasů černo – fialová

Elegantní sponě do vlasů na francouzské zapínání dominuje zelený skleněný kabošon se zlatým mapováním. Magická barva fialových broušených korálků s metalickými odlesky značí zastřené vzrušení a skryté tajemství. Modré korálky vnáší klid, tradice a stálost přetrvávající na věky.

Vše stmelují černé korálky, které také lemují bok spony.

 

Karolína se specializuje se na výrobu svatební bižuterie. Na svém e-shopu nabízí možnost zakoupení dárkových poukazů.

A kde si můžete autorské šperky vybrat?

Navštivte e-shop: www.navleceno.cz

Sledujte stránku na Facebooku: www.facebook.com/navleceno.cz

Sledujte stránku na Pinterestu:  www.pinterest.com/navleceno

Napište Karolíně: info@navleceno.cz

Získejte bonus představení vašich handmade produktů na byznys stránkách Facebooku, Instagramu, Pinterestu a na blogu „Byznyssitehandmade“.

Romana Šašková
Učím lidi, jako jste vy prodávat své výrobky na byznys sítích tak, abyste platili co nejmíň a získali co nejvíc. V roce 2014 jsem zjistila, že internetový marketing je pro úspěch na internetu to nejpodstatnější. Investovala jsem stovky tisíc korun a nepočítané množství času, abych se mohla učit od nejlepších lídrů online marketingu. Od roku 2016 je online marketing mou profesí. Vytvářím strategie pro firemní stránky napříč sociálními sítěmi, pro různé obory firem na trhu. Vlastní know – how je získané letitou praxí. Marketingové strategie a návody překládám do „lidštiny“. Budete vědět přesně krok za krokem, co máte dělat. Romana Šašková, zakladatelka projektu pro handmade tvůrce
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů