Netradiční abstraktní obrazy od Jany

Obrazy

Abstraktní obrazy od Jany dodají šmrnc, pocity, náladu a barvy každé místnosti.

Probuďte stěny svého domova k životu originály, jejichž motivy jemně vystupují do prostoru.

Chcete obraz do svého moderního interiéru? Nejlépe do něj zapadne abstraktní obraz.

 

Každý obraz je originál a přitáhne pohledy vaší návštěvy.

Jana také vyrábí šperkovnice ze dřeva, zdobené netradiční technikou, které jinde nekoupíte. Vyniknou v moderních prostorech městského stylu, ale i na místech s prvky gotiky. Netradiční technika výroby je přizpůsobená práci s tavnou pistolí a kovovými vosky na akrylovém základě. Jana využívá i techniku airbrush.

Jana na svém e-shopu nabízí kromě obrazů, šperkovnic, dárkových krabiček, dekorací do bytu i vonné svíčky z přírodních vosků. Na e-shopu můžete zakoupit dárkové poukazy nebo využívat VIP kartu s 25% slevou.

A kde si můžete vybrat?

Navštivte e-shop: www.moskvaart.sk

Sledujte stránku na Facebooku: www.facebook.com/moskvanovajana

Sledujte stránku na Pinterestu: www.sk.pinterest.com/moskvanova

Napište Janě: Jana Moškvanová, janamoskvanova@gmail.com

 

Získejte bonus představení vašich handmade produktů na byznys stránkách Facebooku, Instagramu, Pinterestu a na blogu „Byznyssitehandmade“.

Romana Šašková
Učím lidi, jako jste vy prodávat své výrobky na byznys sítích tak, abyste platili co nejmíň a získali co nejvíc. V roce 2014 jsem zjistila, že internetový marketing je pro úspěch na internetu to nejpodstatnější. Investovala jsem stovky tisíc korun a nepočítané množství času, abych se mohla učit od nejlepších lídrů online marketingu. Od roku 2016 je online marketing mou profesí. Vytvářím strategie pro firemní stránky napříč sociálními sítěmi, pro různé obory firem na trhu. Vlastní know – how je získané letitou praxí. Marketingové strategie a návody překládám do „lidštiny“. Budete vědět přesně krok za krokem, co máte dělat. Romana Šašková, zakladatelka projektu pro handmade tvůrce
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů